Myśliwska kurtka marki ShooterKing to...
Strzała z włókna szklanego tarczowa 30″. Strzała do łuku, zakończona nasadowym, stalowym grotem. Lotki wykonane z gumoplastiku, gwarantują stabilny lot na dużych odległościach. Strzała zakończona jest plastikową nasadką, stabilnie mocującą ją na cięciwie.
Strzała aluminiowa tarczowa szara o długości 29 cali. Strzała wykonana z aluminium posiada gładki tarczowy grot, lotki z gumoplastiku oraz plastikową nasadkę stabilnie mocującą strzałę o cięciwę. W celu przedłużenia żywotności strzały, zalecamy strzelanie wyłącznie do słomianek i mat łuczniczych.
Lotki Poe Lang do bełtów, o nisko profilowej konstrukcji wykonane z wytrzymałego polimeru. W zestawie 10 lotek w dwóch kolorach o długości 2,5" (6,2 cm).
Strzała aluminiowa tarczowa Camo 29 cali. Wykonana z duraluminium, bardzo wytrzymała na drgania i uszkodzenia mechaniczne.
Mohican to lekki, ale wytrzymały łuk bloczkowy dla najmłodszych strzelców. Naciągnięcie cięciwy nie wymaga użycia wielkiej siły. Właśnie zastosowanie bloczków, sprawia, że czynność ta jest naprawdę łatwa.
Strzała drewniana tarczowa 28". Strzała do łuku, zakończona nasadowym, stalowym grotem. Promień został przygotowany z wyselekcjonowanego drewna. Lotki wykonane z gumoplastiku, gwarantują stabilny lot na dużych odległościach. Strzała zakończona jest plastikową nasadką, stabilnie mocującą ją na cięciwie. Przeznaczona do strzelectwa tarczowego.
Strzała drewniana z ostrym grotem 29". Strzała do łuku, zakończona nasadowym, stalowym grotem. Promień został przygotowany z wyselekcjonowanego drewna. Lotki wykonane z gumoplastiku, gwarantują stabilny lot na dużych odległościach. Strzała zakończona jest plastikową nasadką, stabilnie mocującą ją na cieńciwie. Przeznaczona do strzelania...