ZGRZEWARKA FOODSAVER FFS016X

A/FOOSAVER FFS016X

Nowy

 • Utrzymuje artykuły spożywcze w świeżości
 • 2 Tryby pakowania artykułów delikatnych lub wilgotnych
 • Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem
 • Port na wężyk współpracujący z pojemnikami FoodSaver
 • Łatwe przechowywanie
 • Automatyczne wysysanie powietrza oraz zgrzewanie folii
 • Głowica do wysysania z pojemników
 • Wygodny mechanizm blokujący

Więcej szczegółów

Brak tego produktu na magazynie.

550,00 zł

Więcej informacji

Nowoczesne urządzenia do próżniowego pakowania – zgrzewarki próżniowe oferują rewolucyjne rozwiązania w kuchni. Pozwalają zachować świeżość i wysoką jakość artykułów spożywczych, które nie tracą smaku i zapachu oraz nie wchłaniają innych aromatów gwarantując zachowanie cech organoleptycznych. W odróżnieniu od innych sposobów pakowania pozwalają na dłuższe przechowywanie produktów spożywczych oraz ochronę przed bakteriami. Odpowiednie do każdego rodzaju żywności włącznie z mięsem, warzywami, owocami, sosami, zupami, artykułami suchymi... itd. Doskonałe do szybkiego marynowania. Foodsaver pozwala na korzystanie z pojemników, worków wielokrotnego użytku i pojemników na lunch, aby zachować świeżość pożywienia, gdy jesteś w pracy, w szkole lub na wycieczkach.

Zgrzewarka próżniowa FoodSaver FFS016X ma kompaktowy i elegancki dizajn pasujący do każdej kuchni. Może być przechowywana w pozycji pionowej oszczędzając w ten sposób miejsce w mniejszej kuchni. Zgrzewarka FFS016X jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami FOODSAVER.

Obsługa Food Saver FFS016X urządzenia jest intuicyjna, bardzo prosta praktycznie dla każdego użytkownika. Wystarczy naszykować worek (gotowy) lub przygotowany z rękawa foliowego poprzez odcięcie żądanej długości i zgrzanie z jednej strony uzyskując w ten sposób worek, do którego wkładamy produkt, następnie krawędź worka wkładamy do tacki odciekowej, zamykamy wieko i włączamy przycisk próżniowy, po czym następuje wyssanie powietrza i automatyczne zgrzanie worka po osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia (automatycznie). W ten sposób uzyskujemy zapakowany produkt, który jest gotowy do przechowywania. Jeśli podczas procesu pakowania wycieknie jakakolwiek ciecz z produktu, to pozostanie w tacce odciekowej, łatwej w umywaniu i pozwalającej na zachowanie higieny i usunięcie zbytecznych płynów.

Urządzenia do próżniowego pakowania żywności FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalna folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone maja przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat / mięso, warzywa, owoce /. W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża się do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

Dzięki FoodSaver od teraz mogą państwo utrzymywać artykuły spożywcze w świeżości przez znacznie dłuższy czas, dodatkowym atutem jest ochrona przed bakteriami. Zapakowane próżniowo artykuły spożywcze mogą byc przechowywane kilkakrotnie dłużej. Urządzenie do próżniowego pakowania żywności FoodSaver FFS017X to dobra inwestycja, dzięki której oszczędzają państwo pieniądze oraz czas. Urządzenia FoodSaver są dostępne dzięki importerowi IBO PL www.IBOPL.pl. Dzięki FoodSaver pozbędą się państwo nieprzyjemnych zapachów w lodówce i już nigdy więcej nie będzie trzeba zbytecznie wyrzucać jedzenia.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie:220 V, 50 Hz
Moc:150 W
Rozmiary:44,7 x 27,7 x 20,6 cm
Waga:2,1kg
Gwarancja:2 lata

Zawartość opakowania:

 • 1 x Zgrzewarka próżniowa Food Saver FFS016X
 • 5 x worek 0,94l
 • 5 x worek 3,78l
 • 1 x folia rolkowa 28 x 304 cm