Wyprzedaż! BIOTEC - 5 litrów - ODSTRASZACZ DZIKÓW, SAREN I ZAJĘCY Zobacz większe

BIOTEC - 5 litrów - ODSTRASZACZ DZIKÓW, SAREN I ZAJĘCY

INNE/BIOTEC

Nowy

BIOTEC - 5 litrów - ODSTRASZACZ DZIKÓW, SAREN I ZAJĘC

Więcej szczegółów

625,00 zł


Więcej informacjiBIOTEC- repelent II generacji odstraszający dziką zwierzynę.

Środek stworzony na bazie substancji rośllinnych, zgodny z wytycznymi Rozporządzenia UE Nr 528/2012.


Unikalna receptura została stworzona przez połączenie całkowicie naturalnych aromatów owocowych i ekstraktów przypraw, dzięki czemu Biotec nie jest toksyczny dla wód gruntowych, w 100% ulega rozkładowi biologicznemu. Stosowanie Biotecu skuteczne odstrasza dziki, sarny oraz inne dzikie zwierzęta. Zapach zastosowanego produktu zmienia się zależnie od pory roku, temperatury, wilgotności a także pory dnia. Dla człowieka jest to przyjeny zapach przypominający zapach migdałów, natomiast dla zwierzyny jest to zapach odbierany jako swąd wilka i niedźwiedzia, dzięki czemu zwierze instynktowanie unika miejsc aplikacji Biotecu.


Zastosowanie:

Przed zastosowaniu produktu należy oczyścić miejsce aplikacji z chwastów i darni. Zpryskać środkiem bezpośrenio glebę - nie zasypywać.
W przypadku użycia na jelenie i sarny, skuteczniejszą metodą jest naniesienie środka przy pomocy aplikatora bezpośrenio na drzewa lub krzaki.
W miejscach gdzie nie ma drzew, sporządzić paliki o wysokości ok. 80 cm i umieścić na nich wcześniej nasączone szmatki lub gąbki. Zalecana dawka do nasączenia szmatki wynosi 1,5 ml preparatu.
Działanie odstraszające rozpoczyna się po upływie 8-10 godzin od zaaplikowania i utrzymuje skuteczność max do 10 dni (bez silnych opadów deszczu).  Po upływie tego czasu, czynność należy powtórzyć.


Charakterystyka:

preparat na bazie substancji roslinnych
w 100% ulega rozkładowi biologicznemu, bezpieczny dla wód gruntowych
posiada Atest PZH/NY-2292-/2009
duża wydajność, 5l pozwala zabezpieczyć ok. 33km w lini prostej
w zestawie aplikator
Terim ważności - 3 lata od daty produkcji
Pojemność 5l