POKROWIEC L-PT7 1,27m THERMO/NOKTO

OF/POKROWIEC L-PT7

Nowy

Forsport L-PT7 to solidny pokrowiec ochronny o długości 132 cm pozwalający na bezpieczne przenoszenie broni długiej z optyką lub celownikiem termowizyjnym.

Więcej szczegółów

210,00 zł


Więcej informacji

Solidna konstrukcja

Pokrowiec wykonano z wytrzymałej cordury, o wysokiej odporności na ścieranie, roztarganie oraz czynniki atmosferyczne. W bocznych ściankach pokrowca wszyto grubą piankę ochronną, która zabezpiecza broń i optykę przez zgnieceniem, zarysowaniem lub wytarciom.

Pokrowiec został tak skonstruowany, by pomieścić karabin o długości do 120 cm, z optyką o dużym powiększeniu, celownikiem termowizyjnym lub noktowizyjnym (max. szerokość 35 cm).

Na zewnętrznej ściance naszyto pojemną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny, umożliwiającej przenoszenie niewielkich przedmiotów np. podręczny zapas amunicji, paczkę śrutu lub akcesoria do czyszczenia optyki.

Komfort przenoszenia i użytkowania

Wszyty na całej długości dwukierunkowy zamek błyskawiczny pozwala na pełne rozłożenie pokrowca, dzięki czemu może być wykorzystywany także jako mata strzelecka. Do przenoszenie służy podwójny uchwyt oraz regulowany pas z szerokiej taśmy.

W przedniej części znajduje się zaczep pozwalający na zawieszanie pokrowca na wieszaku lub haku.