BOK FAIR LINCOLN GAME KAL. 12/76 Zobacz większe

BOK FAIR LINCOLN GAME KAL. 12/76

BMF/LINCOLN GAME 12/76

Nowy

4 299,99 zł

Ten produkt można kupić jedynie w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do Mazurskiego Centrum Myśliwskiego Sp. z o.o. na ulicy Armii Krajowej 4 w Giżycku

Przejdź do działu Kontakt


Więcej informacji

Od momentu swego powstania w 1971 roku, F.A.I.R.® specjalizuje się w produkcji funkcjonalnej i niezawodnej broni sportowej i myśliwskiej. Nasi Klienci szukają broni, która jest zarówno zaawansowana technologicznie, godna zaufania, jak i po prostu ładna. Choć bliska jest nam wielusetletnia tradycja włoskiego rusznikarstwa, to przy produkcji broni korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i kładziemy nacisk na wykorzystywanie najnowszych osiągnięć światowego przemysłu rusznikarskiego.

Opis produktu

Prosty i elegancki bok, dedykowany dla myśliwych ale również można go z powodzeniem używać w strzelectwie sportowym. Czarne piaskowane wykończenie baskili, lśniący okrągły zawias i osada wykonana w systemie FAIR FX podkreślają elegancję i jakość tego produktu. Bok posiada system wyrzucający łuskę po strzale, oraz dwustopniowy spust z selektorem kolejności strzału. Automatyczny bezpiecznik wystrzału uruchamiany jest podczas łamania broni.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BOK FAIR LINCOLN GAME KAL. 12/76

BOK FAIR LINCOLN GAME KAL. 12/76

LINCOLN GAME

Napisz opinię

11 Inne produkty w tej samej kategorii: