WYCIOR KRÓTKI W PUDEŁKU 9MM Zobacz większe

WYCIOR KRÓTKI W PUDEŁKU 9MM

A/WYCIOR 9MM KRÓTKI

Nowy

Wycior krótki w pudełku, dwuczęściowy z mosiądzu do karabinów, pistoletów, rewolwerów plus trzy szczoteczki (bawełniana, mosiężna, plastikowa)

Więcej szczegółów

37,00 zł

Więcej informacji

  • Wycior krótki dwuczęściowy z mosiądzu
  • Trzy szczoteczki: (bawełniana, mosiężna, plastikowa)
  • Długość całkowita 19 cm, w tym pracująca 17.5 cm
  • Uchwyt wykonany z metalu
  • Kaliber: 9 mm
  • Kod: 83/9
  • Nr handlowy: STI-109/9
  • Producent: STIL CRIN, (Włochy)

STIL CRIN to włoska rodzinna firma, założona w roku 1979, z siedzibą w miejscowości Palone Mella położonej zaledwie 40 km od największego na świecie skupiska producentów broni – regionu Val Trompia. Firma Stil Crin specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów, w tym wyciorów, szczoteczek i olei, niezbędnych do czyszczenia broni.

Fabryka dysponuje ogromnym parkiem specjalistycznych maszyn a także nowoczesnym know-how i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. 

Właściciele firmy oraz ich dzieci są czynnymi strzelcami sportowymi, co pozwala im na bezpośredni kontakt z bronią a także ze strzelcami z różnych stron świata dając możliwość poznania zwyczajów i różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem i konserwacją broni.

Produkty włoskiej firmy Stil Crin znane są na całym świecie i cenione za bardzo wysoką jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością.

W fabryce Stil Crin produkowane są wyciory mosiężne, drewniane, metalowe pokryte tworzywem sztucznym, szczoteczki różnego kalibru i rodzaju, zbijaki, oleje do czyszczenia broni, oksyda a także proce. Z tych drobnych elementów powstają przeróżne zestawy i komplety przeznaczone do czyszczenia broni w konkretnym kalibrze.

Wielu renomowanych producentów broni dołącza do wyposażenia wyciory lub czyściki produkowane właśnie w Palone Mella.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

WYCIOR KRÓTKI W PUDEŁKU 9MM

WYCIOR KRÓTKI W PUDEŁKU 9MM

Wycior krótki w pudełku, dwuczęściowy z mosiądzu do karabinów, pistoletów, rewolwerów plus trzy szczoteczki (bawełniana, mosiężna, plastikowa)

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: