LORNETKA SWAROVSKI SLC WB 8X56 NR. N835041628

OS/LORNETKA SLC WB 8X56

Nowy

LORNETKA SLC WB 8X56

Więcej szczegółów

7 300,00 zł


Więcej informacji

Wydajność

Rodzaj konstrukcji dachopryzmatyczna
Powiększenie 8
Średnica soczewki frontowej (mm) 56
Źrenica wyjściowa (mm) 7,0
Odległość od oka (mm) 23,0
Nakładki gumowe Obrotowy
Wyrównanie dioptrii +/- 5
Odstęp źrenicy wyjsciowej (mm) 56-76
Rodzaj szkła Szkło fluorytowe
Powłoka antyrefleksyjna soczewki Powłoki fazowe, pełne, wielowarstwowe
System ogniskowania Ostrzenie centralne

Specyfika

Funkcja Zoom -
Stabilizator obrazu -
Kompas -
Dalmierze -
Odporny na opryskanie wodą tak
Torba ochronna tak
Gwint przyłączeniowy do statywu -
Okulary dla osób noszących okulary tak

Pole widzenia

Rzeczywiste pole widzenia (°) 7,6
Pozorne pole widzenia (°) 60
Pole widzenia na 1.000m (m) 133
Granica zbliżenia (m) 3,9
Sprawność zmierzchowa 21,2

Ogólnie

Materiał powierzchni zewnętrznej Ogumowanie
Długość (mm) 141
Szerokość (mm) 73
Waga (g) 1225
Seria SLC56

Zakres zastosowania

Astronomia dobrze
Wędrówki piesze -
Obserwacja ptaków dobrze
Polowanie bardzo dobrze
Podróże -
Sport -
Żeglowanie średnio
Teatr -

Niezawodna optyka o wysokiej jakości i solidna konstrukcja powodują, że lornetki SLC należą do najbardziej lubianych lornetek SWAROVSKI OPTIK na świecie.

Wgłębienia na kciuki umieszczone na dolnej stronie oraz wgłębienie "pod rękę" na górnej stronie gumowego pokrycia odpowiadają za pewny i wygodny chwyt. Duża różnorodność modeli lornetek SLC pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie dla każdego typu zastosowania.

Duże modele z serii 56 pokazują swoje zalety przede wszystkim podczas stosowania w złych warunkach świetlnych, dzięki czemu idealnie nadają się do obserwacji w porze przejściowej między dniem a nocą.

Jak wszystkie modele SLC lornetki te charakteryzują się wysokiej jakości układem optycznym ze zoptymalizowanymi powłokami uszlachetniającymi oraz solidną konstrukcją. Wytrzymała obudowa z metalu i antypoślizgowe pokrycie gumowe zapewniają doskonałą funkcjonalność.

Technologia SWAROVISION

To, co czyni lornetki SWAROVSKI OPTIK wyjątkowymi. Soczewki HD redukują wszelkie aberracje, gwarantując niedościgniony kontrast, rozdzielczość i wierność oddawania barw. Wraz z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają doskonałą widoczność nie tylko pod słońce, ale także po jego zachodzie. Wypłaszczacz pola obrazu użyty w torze optycznym eliminuje krzywiznę pola, dystorsję i nieostrość brzegową (astygmatyzm).

Powłoki SWAROCLEAN

Powłoka na zewnętrznej powierzchni soczewki SWAROCLEAN posiada właściwości antyadhezyjne, ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń z soczewek obiektywów i okularów, przede wszystkim zaschniętych pozostałości mineralnych (np. plam wody po zaparowaniu), środków ochronnych przeciw owadom i żywicy drzewnej.  Soczewki można czyścić z mniejszą intensywnością, dzięki czemu istotnie wydłuża się trwałość produktów optycznych.

Komfort obserwacji w każdych warunkach

SLC 42 HD charakteryzuje się dużą odległością źrenicy wyjściowej. Dzięki temu także osoby noszące okulary dysponują całym szerokokątnym polem widzenia i mogą maksymalnie wykorzystać zalety perfekcyjnego obrazu, jaki zapewnia ta lornetka nowego typu. Przykładowo SLC 8x42 HD, posiadając pole widzenia o szerokości 136 m, daje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu. Zdejmowane muszle oczne można indywidualnie ustawiać w trzech położeniach.

Korpus ze stopów magnezu

Lekki korpus magnezowy z antypoślizgowym ogumowaniem gwarantuje komfort trzymania i zapewnia długotrwałe obserwacje z użyciem tylko jednej ręki.

Kontrola i precyzja ustawiania ostrości

Nowe pokrętło ustawiania ostrości ze swoją unikalną kombinacją materiałów i ścisłej tolerancji wykonania reprezentują klasę samą w sobie, jeśli chodzi o precyzję, stabilność i kontrolę. Wystarczą tylko dwa obroty pokrętła, by przeostrzyć lornetkę z nieskończoności do 1,5 metra.20140327_103317_170294.jpg

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

LORNETKA SWAROVSKI SLC WB 8X56 NR. N835041628

LORNETKA SWAROVSKI SLC WB 8X56 NR. N835041628

LORNETKA SLC WB 8X56

Napisz opinię

21 Inne produkty w tej samej kategorii: