Nowy SZTUCER CZ 557 SYNTHETIC NIGHTSKY KAL. 308Win Zobacz większe

SZTUCER CZ 557 SYNTHETIC NIGHTSKY KAL. 308Win

BMKCZ/557 NIGHTSKY 308W

Nowy

3 290,00 zł

Ten produkt można kupić jedynie w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do Mazurskiego Centrum Myśliwskiego Sp. z o.o. na ulicy Armii Krajowej 4 w Giżycku

Przejdź do działu Kontakt


Więcej informacji

CZ 557 Night Sky Edition .308 to nowoczesny karabin myśliwski, wyposażony w polimerową osadę o wykończeniu soft-touch, pływającą lufę 520 mm oraz wydajny kompensator.

Łoże karabinka wykonano z wytrzymałego polimeru, dzięki czemu broń waży zaledwie 3200 g i świetnie leży w rękach, z uwagi na antypoślizgową wykończenie soft-touch. Charakterystyczne kropkowane wzornictwo nawiązuje do gwiaździstego nieba (Night Sky) stanowiącej nazwę serii.

Pływająca lufa o długości 520 mm zakończona jest kompensatorem, który znacząco zmniejsza odrzut i wznoszenie lufy.

Kolba zakończona grubą gumową stopką zapewnia pewny punkt oparcia podczas strzału. W karabinkach z rodziny CZ 557 zastosowano nowy mechanizm spustowy, z możliwością regulacji ciężaru spustu oraz ruchu jałowego.

Karabinek posiada wizualny wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Myśliwi docenią krótki i płynny ruch dźwigni przeładowania, wpływający na szybkość przeładowania broni.

Zmodyfikowany wyrzutnik zapewnia płynne i bezawaryjne działanie. Wszystkie metalowe części CZ 557 posiadają niezwykle trwałe wykończenie antykorozyjne.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 4 nabojów. Zwalniacz magazynka został wygodnie usytuowany w obrębie kabłąka. Karabin nie posiada przyrządów celowniczych, użytkownik może jednak zamontować wybraną optykę na szynie Picatinny.

Standardowe bączki pozwalają na mocowanie pasa lub dwójnogu.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

SZTUCER CZ 557 SYNTHETIC NIGHTSKY KAL. 308Win

SZTUCER CZ 557 SYNTHETIC NIGHTSKY KAL. 308Win

Napisz opinię

29 Inne produkty w tej samej kategorii: