//PISTOLET HUKOWO GAZOWY GUARD-4 Zobacz większe

//PISTOLET HUKOWO GAZOWY GUARD-4

BH/GUARD-4

Nowy

499,00 zł

499,00 zł za SZT

Ten produkt można kupić jedynie w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do Mazurskiego Centrum Myśliwskiego Sp. z o.o. na ulicy Armii Krajowej 4 w Giżycku

Przejdź do działu Kontakt


Więcej informacji


Innowacyjne rozwiązanie
Niespotykana dotąd, innowacyjna i opatentowana konstrukcja kartridża ciśnieniowego zaprojektowana i wyprodukowana w 100 % w Polsce, specjalnie na rynek Polski i innych krajów w których na broń palną, gazową wymagane jest pozwolenie. Pistolet GUARD-4 działa bowiem równie skutecznie jak broń palna, gazowa lecz na jego zakup i posiadanie nie jest wymagane żadne pozwolenie. 

Doskonała skuteczność
Pistolet posiada wymienny blok gazowy z 4 kardridżami gazowymi o zasięgu gazu ok. 5 metrów.
Wyjątkowo mocne stężenie gazu, bo zawierające aż 10 % capsaicyny biologicznej nadającej roztworowi ostrość 2 mln jednostek w skali Scoville'a. Mieszanka taka obezwładni skutecznie napastnika jednym strzałem na ok. 30 minut. 

Działa skutecznie zarówno na osoby pod wpływam alkoholu i narkotyków jak i na agresywne psy i inne dzikie zwierzęta. Trafiony napastnik nie będzie w stanie podjąć żadnych zagrażających osobie broniącej się działań, odczuje silne pieczenie oczu oraz duszności przez które nie będzie mógł swobodnie oddychać. Silny, ukierunkowany strumień gazu pieprzowego w postaci żelu nie jest podatny na boczne podmuchy wiatru. 

Budowa i działanie
Pistolet GUARD-4 to wierna replika 4 strzałowego pistoletu COP .357 Magnum - osobistego pistoletu zapasowego. Konstrukcja pistoletu GUARD-4 oparta jest na metalowym szkielecie i korpusie wykonanym z wysokoodpornego ABS-u.

Automatyczny, obrotowy mechanizm iglicowy umożliwia wystrzelenie czterech kardridży jeden po drugim, bez konieczności przeładowania po każdym strzale. Po pojedynczym wystrzale pistolet jest gotowy do wystrzelenia kolejnego, pełnego kartridża. Nabój hukowy przy wystrzale wytwarza ciśnienie które przesuwa tłok do przodu powodując silne sprężenie a następnie wyrzut roztworu pieprzowego na odległość 5m. Po wystrzeleniu 4 kartridży blok gazowy można szybko i łatwo wymienić na nowy

Gwarancja satysfakcji!
Tego jeszcze w naszej branży nie było ! Pewni wysokiej jakości i skuteczności działania tego pistoletu dajemy Ci gwarancję 100 % skuteczności działania lub całkowity zwrot pieniędzy jeśli uznasz, że pistolet nie działa wystarczająco skutecznie. Gwarancja na pistolet i gaz udzielana jest aż na 60 miesięcy.
Pistolet hukowo gazowy GUARD-4 to poczwórna ochrona dla Ciebie i Twojej rodziny.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

//PISTOLET HUKOWO GAZOWY GUARD-4

//PISTOLET HUKOWO GAZOWY GUARD-4

Napisz opinię

15 Inne produkty w tej samej kategorii: