//REWOLWER ALARMOWY ZORAKI R1 K-10 6MM2.6 Zobacz większe

REWOLWER ALARMOWY ZORAKI R1 K-10 6MM2.6

BA/REWOLWER ZORAKI

Nowy

ZORAKI R1 mod. K-10 to 6-strzałowe rewolwery alarmowe zasilane nabojami hukowymi 6 mm flobert (ślepymi, znanymi również jako 6 mm short).

Więcej szczegółów

799,00 zł

Ten produkt można kupić jedynie w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do Mazurskiego Centrum Myśliwskiego Sp. z o.o. na ulicy Armii Krajowej 4 w Giżycku

Przejdź do działu Kontakt


Więcej informacji


Dzięki możliwości wystrzeliwania kul gumowych kaliber 10 mm z prędkością do 170 m/s, rewolwer Zoraki R1 może być wykorzystywany jako broń alarmowa, treningowa lub do samoobrony.Efekt akustycznych strzału odstrasza napastników i alarmuje otoczenie.

Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety tego rewolweru. Prezentowana tu wersja posiada 2,5 calową lufę i wykończona jest na kolor czarny.
Kula wystrzeliwana jest dzięki ciśnieniu gazów wytwarzanemu przez nabój hukowy 6 mm short który umieszczany jest w sześciostrzałowym bębnie od tyłu. Od przodu, do tego samego bębna ładowane są kule 10 mm, które osiągają prędkość nawet 170 m/s.

Strzelanie gumową kulą doskonale sprawdza się też podczas ćwiczeń strzeleckich - przy przewracaniu dużych ruchomych i stałych celów, takich jak popery, tarcze sylwetkowe i inne cele wykorzystywane podczas treningu strzeleckiego.
 
Pistolet posiada ruchomy kurek, który współpracuje z mechanizmem spustowym SA/DA (ang.Single/Double Action - podwójnego działania) - pozwala to strzelać szybko z samonapinaniem kurka pokonując lekki opór spustu na całej długości jego drogi. Oczywiście kurek może zostać napięty kciukiem lub drugą ręką, strzał padnie po pokonaniu oporu na bardzo krótkiej drodze.

W trybie DA można oddać szybko kilka strzałów, jeden po drugim. W trybie SA napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność.
 
Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest działająca jako ejector (wyrzutnik łusek) oś obrotu bębna, ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.
Rewolwer na kule gumowe ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest całkowicie z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm short. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.
 
Dane techniczne
Model: K-10
Kaliber: 6 mm flobert (tzw. short)
Kaliber lufy: 10 mm
Długość całkowita: 186 mm
Długość lufy: 63 mm (2,5 cala)
Waga: 680 g
Materiał szkieletu: metal
Materiał rękojeści: polimer
Wykończenie: czarny połyskujący, plastikowe okładziny
Spust: Single Action/Double Actiom
Manualny wyrzutnik (ejector) nabojów hukowych 6 mm flobert
Regulacja szczerbinki w poziomie
Możliwość wystrzelenia kuli gumowej 10 mm
Energia początkowa: <17 J
Producent: AtakArms, Turcja

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

REWOLWER ALARMOWY ZORAKI R1 K-10 6MM2.6

REWOLWER ALARMOWY ZORAKI R1 K-10 6MM2.6

ZORAKI R1 mod. K-10 to 6-strzałowe rewolwery alarmowe zasilane nabojami hukowymi 6 mm flobert (ślepymi, znanymi również jako 6 mm short).

Napisz opinię

20 Inne produkty w tej samej kategorii: